Hakkımızda

Lider PLATFORM Sepetli Vinç Bursa'da Vinç kiralama, Sepet Kiralama, Platform Kiralama ve Forklift Kiralama hizmetleri vermektedir.
Firmamız sektöründe edinmiş olduğu tecrübe, deneyim ve birikimi sonucunda hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek en ekonomik ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.
En zor şartlarda bile çalışmalarımızı, karşılıklı hoşgörü ve güveni esaslarına dayanrak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Lider PLATFORM Sepetli Vinç ; Bursa ve ilçelerinde  "Kiralık Vinç", "Kiralık Sepet" "Kiralık Platform" ve "Kiralık Forklift" hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Dürüst ve güvenli bir hizmet vermek bizim için önemlidir.

Çünkü; Lider PLATFORM olarak müşteri memnuniyetinin bizim için en büyük kazanç olduğuna inanıyoruz.

 

MİSYONUMUZ:

Bursa Lider Platform olarak misyonumuz; başlanan her projeyi zamanında, en üstdüzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üstseviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmektir.

 

VİZYONUMUZ:

Bursa Lider Platform olarak vizyonumuz başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de Kiralık Sepetli Vinç denildiğinde akla gelen lider firmalar arasında olmaktır.

 

Geri Dön